Elkészült az új honlap

Kórházunk a régi címen, de már új weboldalon érhető el!

Az új weboldal kialakításánál törekedtünk a korábbi tartalmak egységes szerkezetbe foglalására, és igyekeztünk biztosítani a legfontosabb információk több helyről és irányból történő elérését.

A korábbi HEFI (Egészségfejlesztési Iroda) aloldal is megújult, az összes eddig lezajlott, folyamatban lévő és a reményeink szerint ezután következő sok sikeres projekt ebben az új formában fog megjelenni /menüpontok: HEFI, Széchenyi 2020/.

Egy menüpont alatt /Közzététel/ elérhető lesz minden általunk fontosnak tartott és/vagy kötelezően megjelenítendő dokumentum, kiadvány, videó, film, hangfelvétel, valamint hivatkozások eseményekre, sajtómegjelenésekre (nyomtatott, online, audiovizuális). A közzétett információkat kategorizáltuk és például a Közzététel-KERESŐ menüpont alatt ezekre szűrhetünk, majd az így kapott táblázaton belül még kulcsszóra is kereshetünk. Két fő kategóriát kiemeltünk, ezek önálló menüpontot is kaptak: Álláspályázatok, KÖZADAT.

A Rólunk menüpont tartalma egyelőre megegyezik a korábbi tartalmakkal.

A Szervezetünk menüpont alatt a Menedzsment és a gyógyító team /Orvosok, Szakdolgozók/, valamint a SZERVEZETI FELÉPÍTÉS (ágyszámokkal) található.

A Betegellátás alatt Betegtájékoztatók, RENDELÉSI IDŐK és a szervezeti felépítés szerinti egészségügyi ellátást nyújtó osztályok és részlegek találhatóak meg.

Az újdonság az, hogy a szervezet, az orvosok és szakdolgozók, a szakrendelések  valamint a rendelési idők a weboldalon is összekapcsolódnak:

• Minden osztály vagy részleg oldalán megjelennek az ott dolgozó orvosok és kiemelt szakdolgozók, a szakmailag odatartozó szakrendelések és rendelési idők.
  • Minden orvos oldalán megjelennek azok a rendelési időpontok, ahol őt jelölték meg ellátó orvosnak.
  • A szakrendelésnél a megadott ellátó orvos neve kattintható, az adott orvos információs oldalára visz.
  • RENDELÉSI IDŐK szűrési lehetőséget biztosít településre és azon belül szakrendelés nevére és/vagy orvos nevére.

Az új honlap adattartalma induláskor megegyezik a régi weblapunk adattartalmával, az adatok aktualizálása és a fejlesztés folyamatos, az új technológia a feladatok delegálásával gyorsabb aktualizálást tesz lehetővé, és megnyitja a lehetőséget újabb funkciók bevezetése előtt.

Jelenleg tart az oldal mobil eszközökhöz igazítása, és hamarosan megkezdődik egy felolvasó-barát, akadálymentes változat fejlesztése is.

Kórházunk

Kiskunhalas, Kiskőrös, Kecel és a környező települések lakosságának kínál egészségmegőrző, betegség-megelőző, diagnosztikai, műtéti és ápolási gyógyító egészségügyi szolgáltatásokat, rendszeres gondozási, eseti ambuláns, egynapos sebészeti és fekvőbeteg ellátás keretében.

KISKUNHALAS
Kórház és szakrendelő

•   6400 Kiskunhalas,
         Dr. Monszpart L. u. 1.
  •   06-77/ 522 000
         06-77/ 522-022 (előjegyzés)
  •   06-77/ 522 011
         elojegyzes(@)halasi-korhaz.hu

KISKŐRÖS - Szakrendelő
  •   6200 Kiskőrös,
         Kossuth L. u. 6.
  •   06-78/311-922, 06-78/311-340
         és 06-78/311-484
         elojegyzes_kiskoros(@)

KECEL - Szakrendelő
  •   6237 Kecel, Fő tér 3-4.
  •   06-78/ 420 211
        +36 30/ 526 4751 (előjegyzés)